Мосейчук пояснила, чому втрутилася в дискусію / скріншот відео

Телеведуча "1+1" Наталія Мосейчук прокоментувала своє втручання в дискусію між президентом Володимиром Зеленським та журналістом Юрієм Бутусовим під час прес-марафону глави держави.

Як передає кореспондент УНІАН, про це вона сказала в прямому ефірі програми "Право на владу" у четвер ввечері.

"Після прес-марафону президента Зеленського дуже багато людей почали говорити та обговорювати, чи мала я втручатися в полеміку між президентом та журналістом Бутусовим, чи я мала пропустити цей момент. І мало хто вдумався про те, що я говорила. Я говорила про те, що "стадіон, так стадіон" в цій країні має колись закінчитися, і протистояння між президентом чинним і попереднім воно просто руйнує цю країну. Я не знаю, хто з вас був у студії, коли приходив попередній президент і включався тоді ще кандидат в президенти, і я тоді казала: не розривайте цю країну. Але очевидно замайоріла влада, і українські политики зазвичай роблять так, мовляв, згорів сарай, гори і хата", - сказала журналіст.

Як раніше повідомляв УНІАН, президент Володимир Зеленський не відповів на запитання журналіста Юрія Бутусова, чому при його каденції було зірвано низку спецоперацій наших розвідників і чи причетний до цього керівник комітету з розвідки Руслан Демченко. В результаті між президентом і журналістом сталася словесна перепалка.

Під час неї Мосейчук жорстко присоромила Бутусова й заявила, що їй соромно за те, що відбувається. Вона також сказала, що боротьба з п'ятим президентом Петром Порошенком вже набридла всім.