![Борди з неоднозначним змістом помітили в різних частинах міста / фото: "Никвести" Борди з неоднозначним змістом помітили в різних частинах міста / фото: "Никвести"](https://images.unian.net/photos/2021_10/1633351732-6079.jpg?0.13443039480554053)
У Миколаєві сьогодні помітили незвичайну рекламу на білбордах, яка адресована, ймовірно, місцевим вчителям.
Про це пише миколаївський сайт "Никвести".
Зокрема, їм пропонують пройти курси толерантності до представників ЛГБТ. На одному з бордів написано: "Ваша учениця лесбійка?", він з'явився в Корабельному районі міста. Ще кілька помітили в інших частинах Миколаєва, на них можна прочитати наступне: "Ваш учень трансгендер?", "Ваш учень гей?".
![фото: "Никвести" фото: "Никвести"](https://images.unian.net/photos/2021_10/1633351733-7375.jpg?0.638103227749941)
![фото: "Никвести" фото: "Никвести"](https://images.unian.net/photos/2021_10/1633351731-3551.jpg?0.7150668040327217)
Вчителів закликають спробувати зрозуміти ЛГБТ-школярів шляхом проходження спеціальних курсів толерантності від громадської організації TERGO- "Співдружність батьків". Вона була заснована в 2013 році батьками і друзями ЛГБТ і відстоює їх права.
Як повідомляв УНІАН, 19 вересня в Києві відбувся марш рівності "КиївПрайд 2021". Паралельно противники маршу провели акцію протесту.
За тиждень до цього аналогічний захід пройшов у Харкові - там місцеві активісти висунули владі три вимоги. Напередодні харківського маршу рівності в місті помітили незвичайне "весілля" - з двома нареченими і без нареченого.