Євген Селезньов забив два м'ячі у ворота "Галатасарая" в півфіналі Кубка Туреччини / galatasaray.org

Український форвард Євген Селезньов забив два голи у матчі-відповіді півфіналу Кубка Туреччини, в якому його команда «Акхісар Беледієспор» перемогла на виїзді «Галатасарай» з рахунком 2:0.

Завдяки дублю Селезньова "Акхісар" сенсаційно вийшов у фінал Кубка Туреччини, оскільки перемоги "Галатасарая" в першій грі (2:1) не вистачило стамбульцам для загального успіху за сумою двох ігор. Зауважимо, що в першому матчі Селезньов також забив єдиний гол своєї команди.

На 4-й хвилині матчу-відповіді українець скористався прострільною передачею з правого флангу і відкрив рахунок у поєдинку, а на 35-й хвилині вдало розібрався у штрафному майданчику, пробивши повз воротаря. Таким чином, "Галатасарай" поступився на своєму полі - 0:2 і вилетів з Кубка.

Свого суперника по фінальному матчу «Акхісар» дізнається сьогодні. Ним стане переможець дуелі «Фенербахче» - «Бешикташ». Перша зустріч між ними закінчилася внічию 2:2.