"Ман Юнайтед" - "Ліверпуль" / REUTERS

У матчі 27-го туру чемпіонату Англії «Манчестер Юнайтед» і «Ліверпуль» зіграли внічию з рахунком 0:0. Це був один з центральних поєдинків у боротьбі за чемпіонський титул. Зустріч відбулася в Манчестері на стадіоні «Олд Траффорд».

Матч виявився дуже напруженим і травматичним. Через пошкодження ще в першому таймі головний тренер «Манчестер Юнайтед» Уль-Гуннар Сульшер був змушений зробити три вимушені заміни - поле до перерви залишили Еррера, Мата і Лінгард.

Після матчу «Ліверпуль», набравши 66 очок, вийшов на перше місце у турнірній таблиці Прем'єр-ліги. Однак перевага над головним конкурентом - "Манчестер Сіті" - становить всього лише один бал.

«Манчестер Юнайтед» (52 балів) залишився на п'ятому місці.