"Арсенал" - "МЮ" - 2:0 / REUTERS

Лондонський «Арсенал» здобув перемогу у матчі 30-го туру англійської Прем'єр-ліги з «Манчестер Юнайтед». Зустріч, що проходила в Лондоні на стадіоні «Емірейтс», завершилася з рахунком 2:0 на користь господарів, повідомляє офіційний сайт АПЛ.

Господарі вийшли вперед на 12-й хвилині після точного удару Граніту Джаки. Голкіпер «Манчестер Юнайтед» помилився, не зумівши відбити удар з дальньої дистанції. У другому таймі «Арсенал» подвоїв перевагу після того, як арбітр на 69-й хвилині призначив пенальті у ворота гостей. 11-метровий удар виконав П'єр-Емерік Обамеянг.

«Манчестер Юнайтед» також втратив кілька хороших можливостей забити. Ромелу Лукаку на початку зустрічі влучив у поперечину, а потім Фред пробив у штангу.

«Арсенал» в 30 турах набрав 60 очок і вийшов на четверте місце в турнірній таблиці АПЛ. «Манчестер Юнайтед» зазнав в АПЛ першої поразки після того, як команду очолив Оле-Гуннар Сульшер. «МЮ», набравши 58 очок, посідає п'яте місце.