facebook.com/fcdynamoua

У Києві на стадіоні "Динамо" ім. Валерія Лобановського завершився поєдинок 22-го туру української Прем'єр-ліги, в якому "Олімпік" на правах господарів поля приймав "Динамо". Мінімальну перемогу здобули віце-чемпіони країни з рахунком 2:1, повідомляє офіційний сайт УПЛ.

Вже на 12-й хвилині Гармаш заробив пенальті, і Циганков реалізував 11-метровий. Однак через 14 хвилин арбітр знову вказав на "точку", на цей раз біля воріт "Динамо", і Гай зрівняв рахунок у матчі.

Вирішальний гол у матчі був забитий на 39-й хвилині: Циганков подав з флангу, а Русин головою точно замкнув навіс. Це перший гол Назарія Русина за "Динамо" починаючи з серпня минулого року.

Таким чином, "Динамо" набрало 50 очок і продовжує займати 2-е місце в турнірній таблиці. У "Олімпіка" раніше 20 очок і 10-та позиція.