"Десна" обіграла "Карпати" / desna.football

У Чернігові завершився матч 24-го туру української Прем'єр-ліги, в якому "Десна" приймала "Карпати". Господарі здобули перемогу з рахунком 2:1, повідомляє офіційний сайт УПЛ.

Рахунок відкрили гравці "Десни". Єгор Картушов вже на 8-й хвилині вивів господарів вперед після передачі Артема Фаворова.

На 19-й хвилині Мар'ян Швед дальнім ударом відновив рівновагу в рахунку.

Все вирішив епізод на 72-й хвилині зустрічі. Львів'яни, на думку арбітра Катерини Монзуль, порушили правила на хавбеку "Десни" Андрію Богданову в своєму штрафному. Пенальті реалізував Денис Фаворов.

На останніх секундах компенсованого часу Мар'ян Швед міг вирвати для "Карпат" нічию, але втратив реальну можливість забити м'яч.

Таким чином, "Десна" набрала 34 очки - команда з Чернігова очолює нижню шістку турнірної таблиці УПЛ. У "Карпат" 24 пункти і 9-е місце.