"Ювентус" вилетів з Ліги чемпіонів, програвши "Аяксу" / REUTERS

У вівторок відбулися два чвертьфінальні поєдинки Ліги чемпіонів УЄФА - "Барселона" грала вдома з "МЮ", а "Ювентус" приймав "Аякс".

Каталонський клуб розгромив молоду команду Оле-Гуннара Сульшера - 3:0. Дублем ще в першому таймі відзначився Мессі. Третій гол у ворота манкуніанців у середині другого тайму забив Коутіньйо. У першому матчі також "Барселона" була сильнішою - 1:0.

У той же час в Турині в матчі "Ювентуса" і "Аякса" розігралася справжня драма. Перший тайм завершився з таким же рахунком, як матч тижневої давнини в Амстердамі - 1:1. На гол Кріштіану Роналду голландці відповіли м'ячем ван де Бека. На 67-й хвилині де Лігт відзначився ударом головою, змусивши італійського гранда капітулювати. У час, що залишився, туринцям необхідно було забивати два м'ячі, але всі зусилля Кріштіану і компанії пішли прахом.

У підсумку "Ювентус", який покладав величезні надії на цей євросезон, припинив виступи вже у чвертьфіналі головного турніру Європи.

"Ювентус" - "Аякс - 1:2

Голи: 1:0 – 28 Роналду, 1:1 – 34 ван де Бек, 1:2 – 67 де Лігт.

(перший матч - 1:1)

"Барселона" - "МЮ" - 3:0

Голи: 1:0 – 16 Мессі, 2:0 – 20 Мессі, 3:0 – 61 Коутіньйо.

(перший матч - 1:0)