Команди зустрічалися на Олімпійському / фото: ФК Динамо

27 жовтня "Динамо" у Києві приймало львівські "Карпати" в 12-му турі української Прем'єр-ліги..

Голи: Вербич, 49 - Шабанов, 85 (автогол)

"Динамо": Бущан, Караваєв, Попов, Шабанов, Миколенко, Гармаш (Шепелєв, 79), Сидорчук, Шапаренко, Циганков, Родрігес (Вербич, 46), Соль (Бєсєдін, 46)

"Карпати": Кудрик, Веремієнко, Халл, Вакуленко, Мартінс, Назарина, Ді Франко, Кльоц (Бойчук, 83), Лях (Понде, 73), Лоренцен (Гуцуляк, 46), Дженнінгс

Попередження: Сидорчук, Попов, Шапаренко - Ді Франко, Халл

Огляд матчу

Повне відео матчу

Football Hub

Матч на "Олімпійському" стане для господарів другим на цьому тижні. Раніше команда Олексія Михайличенка не зуміла переграти "Копенгаген" в Лізі Європи - 1:1. Команда виглядала не дуже переконливо та перервала свою серію, пропустивши перший гол за 666 хвилин.

У Прем'єр-лізі динамівці поки не можуть відродити боротьбу за золоті медалі, тому що відставання від "Шахтаря" складає 10 очок.

У "Карпат" проблем набагато більше. Львів'яни не можуть перемогти з 19 вересня, коли була обіграна "Ворскла" (2:1). З тих пір вже в п'яти матчах команда Романа Санжара втрачає очки - чотири поразки та одна нічия.