Яремчук забив 13-й гол за Гент у поточному сезоні / фото: twitter.com/kaagent

У 13-му турі чемпіонату Бельгії "Гент" на виїзді зустрічався з "Андерлехтом", а гості зуміли уникнути поразки завдяки голам українців Романа Яремчука та Ігоря Пластуна.

Матч завершився внічию - 3:3.

"Андерлехт" вів у рахунку 3:0 до самої кінцівки поєдинку. На 84-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота господарів. Виконав покарання Яремчук - форвард збірної України не реалізував 11-метровий, але вдало зіграв на добиванні.

Вже на четвертій компенсованій хвилині результативним ударом відзначився захисник Ігор Пластун - українець приніс "Генту" нічию.

Яремчук забив 13 голів і віддав 3 передачі у 18 матчах за бельгійський клуб у всіх турнірах. В активі Пластуна 20 матчів та 3 голи.

Після 12 турів "Гент" набрав 22 очки та посідає четверте місце в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії.

УНІАН раніше повідомляв про те, що український нападник Зозуля визнаний найкращим гравцем "Альбасете" у жовтні.