П'єр-Емерік Обамеянг / REUTERS

Нападник "Арсеналу" П'єр-Емерік Обамеянг на кілька хвилин пішов з поля у матчі 15-го туру АПЛ проти "Брайтона".

У кінцівці зустрічі, коли "Арсенал" програвав з різницею в один м'яч, капітан "канонірів" втік у підтрибунне приміщення. На 89-й хвилині камери зловили Обамеянга, коли він повертався на поле.

Наставник "Арсеналу" Фредді Юнгберг після матчу підтвердив, що футболісту треба було збігати в туалет.

"Він утік і повернувся через дві-три хвилини. Якщо ти погано себе почуваєш, з цим нічого не поробиш", - сказав Юнгберг, якого цитує mirror.co.uk.

Зустріч в підсумку завершилася поразкою "Арсеналу" з рахунком 1:2. "Каноніри" не змогли виграти у дев'ятому матчі поспіль.

УНІАН раніше також повідомляв про те, що фанати шведського клубу познущалися над статуєю Златана Ібрагімовича.