Мілан - Ювентус / фото REUTERS

У 31-му турі італійської Серії А відбулося одне з класичних протистоянь - "Мілан" приймав "Ювентус".

Поєдинок завершився несподіваною перемогою господарів з рахунком 4:2.

Всі голи були забиті після перерви. На старті другого тайму здавалося, що "Ювентус" вирішив результат зустрічі. На 47-й хвилині відзначився Рабйо, а на 53-й - Роналду, зробивши рахунок 2:0.

Однак на 62-й хвилині Ібрагімович скоротив відставання "Мілана", а потім "россонері" змогли забити два голи за дві хвилини. Спочатку Кессьє зрівняв рахунок, а потім Леау вивів господарів вперед. Остаточний рахунок на 81-й хвилині встановив вінгер "Мілана" Ребич.

Цей результат не змінив ситуацію в чемпіонській гонці, оскільки "Лаціо" в цьому турі програв "Лечче". "Юве" продовжує лідирувати та випереджати римлян на сім очок. "Мілан" має в активі 49 пунктів і посідає п'яте місце.

"Мілан" - "Ювентус" - 4:2

Голи: Ібрагімович, 62 (пенальті), Кессьє, 66, Леау, 67, Ребич, 81 - Рабйо, 47, Роналду, 53

"Мілан": Доннарумма, Конті (Калабрія, 82), К'єр, Романьолі, Ернандес, Кессьє, Беннасер, Салемакерс (Леау, 60), Пакета (Чалханоглу, 46), Ребич (Круніч, 82), Ібрагімович

"Ювентус": Щесни, Куадрадо, Бонуччі, Ругані, Даніло, Бентанкур (Мураторе, 90+4), Пьяніч (Ремсі, 70), Рабйо (Матюіді, 69), Бернардескі, Ігуаїн (Дуглас Коста, 69), Роналду

Попередження: Пакета, Беннасер, Ребич, Конті - Бонуччі

Відеоогляд поєдинку опублікував офіційний YouTube-канал Серії А.

УНІАН раніше повідомляв про те, що "Ювентус" зазнав поразки у фіналі Кубка Італії.