Хобленко став героєм матчу / фото ФК Дніпро-1

У заключному матчі 25-го туру Української Прем'єр-ліги "Дніпро-1" зустрічався зі "Львовом" і здобув мінімальну перемогу з рахунком 2:1.

Матч було перенесено в Дніпро, проте номінальним господарем вважався "Львів".

Львів'яни вийшли вперед на 31-й хвилині, коли Шина увірвався у штрафну і переграв воротаря. Ще до перерви дніпряни відновили рівновагу, коли Цуріков скористався відскоком м'яча і розстріляв ворота Сарнавського.

Далі суперники періодично обмінювалися небезпечними атаками, а героєм матчу став форвард "Дніпра-1" Хобленко. Саме він на 87-й хвилині встановив остаточний рахунок - 2:1.

"Львів" - "Дніпро-1" - 1:2

Голи: Шина, 31 - Цуріков, 42, Хобленко, 87

"Львів": Сарнавський, Гончар, Борзенко, Братков, Люлька (Клименчук, 76), Джонатан (Приймак, 77), Татарков, Яковеллі (Богунов, 64), Шина (Ходаковський, 89), Бопесу, Велвес (Нич, 64)

"Дніпро-1": Юрчук, Адамюк, Лопирьонок, Логінов, Цуріков, Когут (Назаренко, 73), Кравченко, Тейлор (Коркішко, 73), Ді Франко (Вакулко, 59), Булеца (Чичиков, 88), Супряга (Хобленко, 58)

Попередження: Бопесу, Богунов - Лопирьонок, Тейлор

"Дніпро-1" набрав 34 очки та займає сьоме місце в турнірній таблиці УПЛ. "Львів" має 22 пункти і йде дев'ятим.

УНІАН раніше повідомляв про те, що "Динамо" здобуло розгромну перемогу над "Олександрією".