"Крижані Вовки" - "Білий Барс" / uhl.com.ua

У п'ятницю, 4 січня, у Києві пройшов поєдинок регулярного чемпіонату Української хокейної ліги, в якому «Крижані Вовки» приймали білоцерківський «Білий Барс».

Гра завершилася з рахунком 4:3 на користь команди з Білої Церкви, повідомляє офіційний сайт турніру.

У першому періоді суперники обмінялися голами. У 2-й двадцятихвилинці "Білий Барс" вперше у цьому матчі вийшов вперед, а на початку третього періоду пішов у відрив - 1:3.

Однак потім "Вовки" проявили характер - дві шайби поспіль закинув у ворота гостей Олексій Овчинников, а в цілому в його активі хет-трик.

За 5 хвилин до завершення 3-го періоду знайшовся свій герой і в складі "Барса" - Владислав Куцевич також закинув свою третю шайбу у поєдинку і встановив рахунок 4:3 на користь гостей.

"Крижані Вовки" - "Білий Барс" - 3:4 (1:1, 0:1, 2:2)

"Білий Барс" набрав 27 очок, закріпившись на 4-му місці в турнірній таблиці.