Надія Бєлкіна виграла третю медаль в нинішньому сезоні в Кубку IBU / biathlon.com.ua

Українська біатлоністка Надія Бєлкіна стала бронзовою призеркою у спринтерській гонці на етапі Кубка IBU в польському Душники-Здруй.

Українка не припустилася жодного промаху на вогневих рубежах, а також показала п'ятий хід в гонці, відставши від лідера – росіянки Наталії Гербулової – на 31,4 секунди. Другою фінішувала шведка Джоанна Скоттхайм, що програла Гербуловій ходом 25,3 секунди, повідомляє Xsport.

Ще одна українська біатлоністка Ольга Абрамова, як і Бєлкіна, жодного разу не промахнулася на вогневих рубежах, однак поступилася лідеру за швидкістю 1:38,1 хвилини і стала в підсумку лише 17-ю. Ще дві українки Марія Кручова та Яна Бондар показали 35-й і 36-й результат відповідно, потрапивши до очкової зони.