Станіслав Горуна і Анжеліка Терлюга готові до старту чемпіонату Європи / НОК України

28-31 березня в Гвадалахарі (Іспанія) пройде 54-й чемпіонат Європи з карате, де крім нагород будуть розіграні ліцензії на Європейські Ігри 2019 року в Мінську.

У змаганнях візьмуть участь більше 500 спортсменів з 51 країни, в тому числі 19 представників України, повідомляє sport.ua з посиланням на прес-службу НОК України.

Склад збірної України:

Ката, жінки - Христина Віник.

Ката чоловіки - Віталій Кулик.

Куміте індивідуальне:

Жінки - Катерина Крива (-50 кг), Анжеліка Терлюга (-55 кг), Аніта Серьогіна (-61 кг), Галина Мельник (-68 кг), Анастасія Степашко (68+ кг).

Чоловіки - Олег Філіпович (-60 кг), Гнат Пак (-67 кг), Станіслав Горуна (-75 кг), Валерій Чоботар (-84 кг), Різван Талібов (84+ кг).

Куміте командне:

Жінки - Анжеліка Терлюга, Діана Шостак, Галина Мельник, Аніта Серьогіна.

Чоловіки - Станіслав Горуна, Валерій Чоботар, Різван Талібов, Андрій Торошанко, Тарас Герчук, Віктор Ксенжик, Ігор Лагунов.

Пара-карате: Каріна Айрапетян і Данило Зелінський.

Нагадаємо, що в минулому році на чемпіонаті Європи в Нові Сад (Сербія) збірна України завоювала 4 медалі - 1 золоту, 1 срібну і 2 бронзові - і посіла сьоме місце в загальному заліку. Анжеліка Терлюга (-55 кг) стала чемпіонкою Європи, Аніта Серьогіна (-61 кг) завоювала срібло, а бронзові нагороди отримали Стас Горуна (-75 кг) та чоловіча збірна у командному куміте.