Козлова вийшла у друге коло / twitter.com/WTA

Українка Катерина Козлова, яка є 83-ю ракеткою світу, стартувала з перемоги на турнірі категорії WTA International в Лінці (Австрія).

Суперницею українки була 66-та ракетка планети з Росії Ганна Блінкова. Підсумковий рахунок поєдинку - 6:1, 6:7 (1), 7:6 (5).

Катерина легко виграла перший сет, проте в другому не реалізувала два матч-боли на своїх подачах і поступилася на тай-брейку. У третій партії Козлова в останній момент переломила хід матчу та оформила підсумкову перемогу. Матч тривав 2 години 57 хвилин.

Наступною суперницею українки буде переможниця матчу Штефані Фегеле (Швейцарія) – Марія Саккарі (Греція).

УНІАН раніше повідомляв, що українки змінили позиції в оновленій версії рейтингу WTA.