Артем Прима став найкращим серед українців / фото: biathlon.com.ua

У рамках першого етапу Кубка світу з біатлону у шведському Остерсунді відбулася спринтерська гонка серед чоловіків.

Українські біатлоністи поборотися за медалі у спринті не змогли. Найкращий результат показав Артем Прима, який прийшов до фінішу 35-м.

Руслан Ткаленко став 46-му, Антон Дудченко - 51-м, а Тарас Лесюк - 53-м.

Лідер української збірної Дмитро Підручний, який через проблеми зі спиною пропускав змішану естафету в Остерсунді, фінішував 64-м.

"Відчувалася травма спини, був не в найкращих кондиціях", - сказав Підручний після гонки.

Перемогу в гонці здобув норвежець Йоханнес Бе, який на 19 секунд випередив свого брата Тарьє.

Результати гонки:

1. Йоханнес Бо (Норвегія) – 24.18,3 (1)

2. Тар'є Бо (Норвегія) – 19,0 (1)

3. Матвій Єлісєєв (Росія) – 19,9 (0)

35. Артем Прима (Україна) – 1.47,9 (2)

46. Руслан Ткаленко (Україна) – 2.00,2 (2)

51. Антон Дудченко (Україна) – 2.05,1 (2)

53. Тарас Лесюк (Україна) – 2.05,3 (1)

64. Дмитро Підручний (Україна) – 2.24,5 (4)

Як повідомляв УНІАН, збірна України невдало провела змішану естафету на Кубку світу.