Збірна України з самбо / фото sambo.net.ua

У Лімассолі завершився чемпіонат Європи з самбо. Збірна України на цих змаганнях завоювала 14 нагород.

Про це повідомляє Федерація самбо України.

В активі української збірної 6 золотих медалей, 3 срібні та 5 бронзових.

Крім того, Україна виграла два кубки в командному заліку (золотий - у бойовому розділі і срібний - у змаганнях жінок).

Золоті медалі виграли Марія Буйок, Христина Бондар, Ярослав Давидчук, Владислав Руднєв, Петро Давиденко та Анатолій Волошинов.

Срібло - у Галини Ковальської, Олександра Воропаєва і Разміка Тонояна. А володарями бронзових нагород стали Юлія Гребеножко, Катерина Москальова, Анастасія Комович, Дмитро Євдошенко та Роман Труш.

Також в Лімассолі успішно виступили юніорська та молодіжна команди України. 15 нагород завоювали спортсмени віком до 18 років (4 - 6 - 5), 13 медалей - самбісти віком до 20 років (2 - 3 - 8).