Відеоблог Rio2016: "золота" їжа в їдальні для журналістів

18:51, 13 серпня 2016
Ріо-2016
810 0

М'ячик та свисток спортивної редакції УНІАН Кирило Стадніченко продовжує розповідати у своєму відеоблозі про хід Олімпіади в Ріо очима вболівальника.

Facebook Kirill Stadnichenko

Кирило вирішив провести екскурсію до Їдальні в Ріо, де годують журнлістів. Це велетенський критий тент з величезною кількістю столів та чергою, яка вже стала традиційною для Ріо.

У меню тут різноманітні салати, гарячі страви, м'ясні страви, картопля і навіть піца. Тут є як європейська їжа, так і з місцевим бразильським калорітом - загалом, на будь-який смак. Все це нагадало нашому Кирилу про українські заклади громадського харчування і навіть змусило трохи поностальгувати за Батьківщиною.

Читайте такожПригоди УНІАН на Ріо-2016 (відеоблог) – частина друга

Чому ж на початку Кирила назвав цю їжу "золотою"? Тому що тут вона продається на вагу, і кілограм такої загалом не елітної їжі може коштувати близько 800 гривень.

Нагадаємо, в самому серці Олімпіади в Ріо-де-Жанейро знаходиться наш спеціальний кореспондент Кирило Стадніченко, який доставлятиме вам найсвіжіші та найцікавіші новини з Бразилії за допомогою відеоблогу. Тому залишайтеся з нами, щоб нічого не пропустити.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter