Сюжет дня: Плутонієвий торг Путіна
 • Плутонієвий торг Путіна

  Плутонієвий торг Путіна

  3 жовтня президент Росії Володимир Путін призупинив дію угоди між РФ і США про утилізацію збройного плутонію "у зв'язку з докорінною зміною обставин, з виникненням загрози стратегічної стабільності в результаті недружніх дій Сполучених Штатів Америки стосовно Російської Федерації і нездатності Сполучених Штатів Америки забезпечити виконання прийнятих зобов'язань по утилізації надлишкового збройного плутонію у відповідності з міжнародними договорами, а також виходячи з необхідності вжиття невідкладних заходів щодо захисту безпеки Російської Федерації".

  При цьому Росія висунула низку умов для поновлення дії договору - якщо Вашингтон скасує закон Сергія Магнітського, скасує всі санкції відносно Росії, а також компенсує втрати Росії від цих санкцій, у тому числі "втрати від введення вимушених контрсанкций щодо Сполучених Штатів Америки".

  Водночас у США висловили розчарування з приводу таких дій РФ і заявили, що будуть і далі виконувати цю угоду зі свого боку, та висловили сподівання, що Росія все-таки теж буде виконувати її.

  Останнє оновлення: 31.10.2016 15:07

Плутонієвий торг Путіна - Новини

Стрічка новин
завантаження...
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності