У цьому році Київ заробив понад 50 мільйонів гривень / УНІАН

Доходи від туристичного збору за 2019 рік на сьогодні складають більш ніж 50 мільйонів гривень. 

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда під час публічної  презентації  «Підсумки та нові перспективи розвитку туристичної сфери Києва» із нагоди Всесвітнього дня туризму.

Вона розповіла, що станом на початок вересня надходження від податку для туристів склали 50 мільйонів гривень, тоді як за 2018 рік ця сума становила 25,3 мільйона гривень.

Читайте такожДень туризму: названі найпопулярніші туристичні напрямки в Україні і світі

"Туристичний збір дав змогу залучити до міського бюджету в минулому році 25 мільйонів гривень. На початок вересня цього року надходження від цього податку вже складають майже 50 мільйонів гривень. Ці кошти мають піти на туристичну галузь: підвищення комфорту для туриста, встановлення туристичних орієнтирів, інформаційних покажчиків", – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що Київ цього року очікує рекордну кількість туристів. Очікують, що загальна кількість туристів в цьому році складе понад 5 мільйонів, тоді я к у минулому році було 4 мільйони.

"На рівні держави є ще велика кількість нормативних актів, які потребують внесення змін, які могли б покращити роботу у сфері туризму... зокрема, питання про термін "хостел" і порядок проведення зйомок не врегульовані на законодавчому рівні", - додала Хонда.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.