УЗ повертає продаж чаю та кави в потягах / фото REUTERS

Акціонерна компанія «Укрзалізниця» з 1 грудня відновлює реалізацію чайно-кавової продукції в пасажирських поїздах.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Читайте такожУкраїна оновила список країн "зеленої" та "червоної" зони: кілька країн Європи "позеленішали"

«З 1 грудня 2020 року «Укрзалізниця» відновлює реалізацію чайно-кавової продукції в пасажирських поїздах. Таке рішення прийнято через численні звернення і побажання пасажирів повернути чай і каву», - сказано в повідомленні.

Прес-служба наголосила, що «Укрзалізниця» надаватиме послуги відповідно до санітарно-гігієнічних та протиепідемічних норм.

«Всі напої надаватимуться в одноразовому посуді - гофрованих склянках ємністю 250 мл», - сказано в повідомленні.

Зазначається, що ціна послуги для пасажирів не зміниться: як і раніше, чай, кава і вода в пляшці (0,5 л) коштуватимуть по 10 грн.

«Замовити і оплатити напої можна буде при оформленні проїзних квитків онлайн», - повідомила прес-служба.

Крім того, в поїздах реалізовуватиметься інша продукція в індивідуальній упаковці: печиво, вафлі, снеки та інше.

"Укрзалізниця" і карантин

Довідка УНІАН. «Укрзалізниця» - акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі. Компанія входить до переліку держпідприємств, які не підлягають приватизації. Українська залізниця забезпечує 82% вантажних і близько 50% пасажирських перевезень, що здійснюються усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця займає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись тільки залізницям Китаю, Росії та Індії.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.