МАУ посилює вимоги до масок на борту літаків / фото УНІАН (Олександр Синиця)

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" з 12 жовтня 2020 року оновлює заходи безпеки на борту, пов'язані із запобіганням розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19.

Читайте такожАвіакомпанія МАУ скоригувала розклад рейсів на жовтень

Про це повідомляє прес-служба авікомпанії.

Правила носіння масок на борту літаків МАУ

  • Носіння захисних масок є обов'язковим для всіх пасажирів від 6-ти років. Пасажирам необхідно самостійно забезпечити наявність захисних масок у необхідній кількості (відповідно до правил використання одноразових масок) та обов'язкове їх носіння під час усієї подорожі (в аеропорту і на борту літака).
  • Заборонено застосування респіраторів з клапаном видиху, оскільки через клапан видиху на респіраторі однонаправлено виділяється біологічний матеріал, який може містити збудник інфекційної хвороби.
  • Захисні маски дозволено не використовувати за умови, якщо пасажир має труднощі з диханням, не пов’язані з COVID-19, або якщо за станом здоров'я пасажиру не дозволяється носити маску. У даному випадку, під час реєстрації або посадки на борт повітряного судна, необхідно обов'язково надати відповідну підтверджуючу довідку від лікаря, а також негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, отриманий не раніше ніж за 48 годин до вильоту рейсу за розкладом.

З іншими правилами перебування в аеропорту та борту літаків МАУ можна ознайомитися за посиланням.

Інші новини авіакомпаній

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.