этот материал доступен на русском

Є сигнали про швидке завершення війни на Донбасі - екс-президент України

12:48, 23 серпня 2019
Війна
12009 0
REUTERS

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав сьогодні на прес-конференції в Києві.

«Я вірю, що війна завершиться зараз швидко. Є перші симптоми, які мені дозволяють так думати. По-перше, позавчора говорили, що нормандського формату скоро не буде, а зустріч з Макроном Путіна - прийняли рішення - що буде ближчим часом. Це не просто так. Це перший сигнал», - сказав Кравчук.

Читайте такожПосольство США закликає Росію розібрати укріплення у Станиці Луганській

«Другий - бачать іноземці, посли. Зокрема, посол Америки сказав, що він відчуває певні поштовхи до наведення кроків до миру на Донбасі. Я думаю, аби всі діяли, йшли одною дорогою до миру, вся Україна, всі політичні сили разом з владою, то мабуть це було б швидше», - продовжив він.

Перший президент України також висловив сподівання, що в Україні відзначать встановлення миру на Донбасі великим парадом і народним маршем.

«Я думаю, ми зробимо величезний парад, коли завершиться війна і буде мир на Донбасі. Це буде не просто парад, а всенародний марш на чолі з парадом. Це буде щось надзвичайно велике. І я хочу брати в цьому участь», - наголосив Кравчук.

Між іншим, відповідаючи на запитання щодо проведення парадів, він сказав, що такі заходи, на його думку, все ж варто організовувати на ювілейні, круглі дати.

«Я думаю, що парад потрібен, але можливо, це тільки в ювілейні якісь дати. Я не бачу потреби кожен рік проводити парад. Для чого? От 30 років буде (Незалежності України - УНІАН). Щодо круглих дат, я думаю, він потрібен», - сказав Кравчук.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter