Південь України під атакою БПЛА / фото ua.depositphotos.com

У низці українських областей вночі оголосили повітряну тривогу, країна опинилася під атакою російських безпілотних літальних апаратів.

Близько 20:50 Повітряні сили попередили про рух декількох груп ударних дронів типу "Shahed" в Шевченківському та Балаклійському районах Харківської області. "Напрямок руху - південно-східний (Ізюмський район)", - написали вони у Telegram.

Згодом повідомлялося про групу БПЛА в районі Чугуєва та ще одну - в Бериславському районі Херсонської області, вона рухалася в бік Миколаївщини. О 22:55 військові фіксували групу в Очакові, яка летить у напрямку Одеської області. Згодом вони помітили ще одну групу південніше Кривого Рогу, вона також рухалася в напрямку Миколаївщини.

Відео дня

О 23:11 Повітряні сили попередили про рух ударних БПЛА вздовж кордону Миколаївської та Одеської областей у західному напрямку. Тим часом ударні дрони на Миколаївщині рухалися в сторону Вознесенська.

Інформація оновлюється...

Оновлено о 04:30: Наразі тривогу оголошено лише у Львівській та Івано-Франківській областях.

Оновлено о 03:45: Ще одна група в Рогатинському районі Івано-Франківської області, рухається західним курсом.

Оновлено о 03:36: Декілька груп ударних БПЛА типу "Shahed" в Дрогобицькому та Миколаївському районах Львівської області, курс західний.

Оновлено о 03:05: Одна група зайшла через Тернопільський район у Львівську область. Друга рухається за першою групою тим же напрямком.

Голова Львівської ОВА Максим Козицькій повідомив, що "шахеди" рухаються у напрямку Бродів, вони часто змінюють курс.

Оновлено о 02:41: Загроза ударних дронів залишається для Хмельницької, Тернопільської та Львівської областей.

Оновлено о 02:40: БПЛА "Shahed" поблизу Старокостянтинова, перебувайте в укриттях.

Оновлено о 02:30: Одна група рухається північною частиною Хмельниччини  у західному напрямку.  Друга група - південною-західною частиною Хмельниччини у напрямку Волочиського району.

Оновлено о 02:00: Тепер про небезпеку попереджають жителів Тернопільської області.

Оновлено о 01:40: Загроза ударних БПЛА залишається для Вінниччини та Хмельниччини, повідомляють Повітряні сили. Тим часом Суспільне пише про звук вибуху у Вінницькій області.

Оновлено о 01:15: Одна група безпілотників у північній частині Вінниччини, курсом на захід. Друга вже увійшла на територію області з західної частині Черкаської області, курс - на захід.

Оновлено о 00:55: Загроза ударних дронів для Хмельницької області.

Оновлено о 00:50: Група "шахедів" наближається до центру Вінницької області в напрямку м. Тульчин. Інша група - в західній частині Черкаської області, курс західний.

Також ще одна група наближається до перехрестя Вінницької, Кіровоградської та Одеської областей.

Оновлено о 00:15: Загроза для Черкаської області. Тим часом друга група ударних БПЛА наближається до кордонів Вінницької області. Напрямок руху -  північно-західний.

Оновлено о 23:58: Перша група дронів увійшла в Кіровоградську область, за нею слідує друга. Ще одна рухається у напрямку Кіровоградщини східніше. Працює протиповітряна оборона.

Оновлено о 23:40: Наразі також існує загроза для Кіровоградщини. Одна група ударних дронів летить у напрямку Вінницької області.

Атаки БПЛА по Україні: останні новини

Минулої ночі Росія вкотре запустила дрони в бік українських міст та селищ, їм вдалося долетіти до західних областей. Повідомлялося про роботу протиповітряної оборони у Хмельницькій області.

Повітряні сили вранці відзвітували про роботу ППО у дев'яти областях. Українські бійці збили 18 безпілотників з 23, а також знищили одну керовану авіаційну ракету.

Вас також можуть зацікавити новини: