Росіяни щодня намагаються використати перевагу в живій силі для просування на фронті / фото t.me/mod_russia

Військовий аналітик Сергій Згурець заявив, що російська армія намагається реалізовувати тактику повільного наступу по всій лінії фронту в Україні.

Він нагадав, що окупанти почали наступальні дії з жовтня 2023 року.

"Це чергова фаза наступу. Зараз росіяни щодня намагаються використати перевагу в живій силі для просування на фронті. Відповідно, протяжність фронту зросла й перевищує 930 км. Складається враження, що окупанти хочуть максимально використати вікно можливостей, яке було спричинене затримкою постачання Україні американської військової допомоги", - сказав Згурець у ефірі Еспресо.

Відео дня

За його словами, росіяни за допомогою артилерії та живої сили намагаються протискати українську оборону.

"У цілому росіяни продовжують реалізовувати стратегію повзучого наступу. Зокрема, коли артилерією та живою силою намагається протискати нашу оборону. Саме тому, за оцінками військових експертів та військо-політичного керівництва України, зараз надзвичайно складний період на фронті", - додав Згурець.

Війна в Україні - ситуація на фронті

Повномасштабна війна в Україні проти російських загарбників триває, і окупантам вдалося просунутися в одному з міст Покровського району Донецької області.

Супротивник "просунувся в Красногорівці", повідомили аналітики DeepState у своєму каналі в Telegram у ніч на вівторок, 15 червня. Експерти також опублікували свіжу карту бойових дій. На карті видно, що загарбники намагаються наступати на Красногорівку з трьох боків.

Вас також можуть зацікавити новини: