ЗСУ продовжують тиснути на ворога на півдні України / фото Віктор Ковальчук, УНІАН

На лівому березі Дніпра у Херсонській області тривають бої, але говорити про визволення міст зарано.

Про це повідомив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань під час онлайн-брифінгу, коли у нього запитали про те, якою є ситуація у Каховці, Новій Каховці та Олешках.

"Поки можемо казати тільки про правобережну частину Херсонщини, про місто Херсон. Про Олешки, Каховку, Нову Каховку поки рано казати. Там ще немає офіційної інформації", - сказав Хлань.

Відео дня

За словами депутата, він вже повідомляв про те, що з'явився український прапор біля кінотеатру "Юність" якраз у Новій Каховці.

"Дехто по-різному сприйняв цю інформацію. Так само і в Каховці з'явились нові прапори. Але поки інформації щодо визволення і контролю цих населених пунктів нашими Збройними силами ще немає. Хоча відомо, що бої на лівому березі тривають. І я думаю, що ми все ж таки дочекаємося офіційної інформації наших Збройних сил", - заявив Хлань.

Ситуація на Херсонщині

Українські військові 11 листопада зайшли у Херсон. Ввечері того ж дня про деокупацію міста заявив президент України Володимир Зеленський

Як повідомлялось 13 листопада, з початку тижня на правому березі Дніпра деокуповано 179 населених пунктів, зокрема міста Херсон та Снігурівка Миколаївської області. 

За даними Генштабу, у Каховці, Таврійську та Новій Каховці зменшується кількість особового складу російських окупаційних військ.

Вас також можуть зацікавити новини: