Окупанти намагаються захопити Вовчанськ / фото УНІАН, В'ячеслав Ратинський

На Харківському напрямку тривають важкі бої з російськими загарбницькими військами, складна обстановка динамічно змінюється.

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу Збройних сил України, опублікованому у соціальній мережі Facebook. Так, бойові дії ведуться на напрямках Пильна - Лук’янці, Пильна - Глибоке, Пильна - Олійникове, Муром - Бугруватка.

Також окупанти проводять штурмові дії на напрямках Стрілеча - Глибоке, Олійникове - Глибоке, Оліникове - Лук’янці, Муром - Стариця, Плетенівка - Тихе. Протягом доби на цих напрямках РФ здійснила 22 штурми, із них 14 - ще тривають.

Відео дня

"Ведуться бої за прикордонне місто Вовчанськ. Ворог задіяв значні сили для ведення наступу на місто у складі до 5 батальйонів та не рахується із власними втратами. Тільки вбитими на цьому напрямку російські загарбники втратили за добу понад 100 окупантів. На даний час ворог має тактичний успіх", - зазначили у Генштабі.

Зазначається, що заходи зі знищення окупантів, які вклинилися в українську оборну, сплановано. Українські бійці обороняються та завдають вогневого ураження окупантам, а також широко застосовують безпілотні системи для ведення розвідки і завдання точкових ударів.

"Триває розгортання резервів для стабілізації ситуації. В ході визначення завдань військам, одним із головних пріоритетів є збереження життя наших воїнів. Продовжуємо нищити ворога", - йдеться у повідомленні.

Бої на Харківщині: що відомо

Вчора аналітики DeepState повідомляли, що Росія окупувала Стрілечу, Пильне, Красне, Борисівку, Огірцеве, Плетенівку. У Збройних силах України не підтвердили цю інформацію.

У Оперативно-стратегічному угрупованні військ "Хортиця" повідомляли, що українські Сили оборони діють на підготовлених рубежах. Здійснюється вогньове ураження із завданням зірвати російський наступ.

Вас також можуть зацікавити новини: