Ілюстрація REUTERS

В одному із районів Стамбула невідомий чоловік погасив борги декількох бідних родин, а також підкинув конверти з грішми в деякі будинки.

Про це пише The Guardian.

Читайте такожЗолота антилопа: з російської 87-річної пенсіонерки висипалося 300 тисяч рублів (відео)

Згадані випадки відбулися у суднобудівному районі Тузла. Як розповів власник одного з продуктових магазинів у цьому районі, незнайомець зайшов до його крамниці й попросив показати зошит боржників. Той назвав незнайомцю адреси чотирьох людей із найбільшими боргами. Через деякий час чоловік повернувся й оплатив борги цих осіб.

«Я запитав у нього його ім’я, і він сказав мені: "Просто називайте мене Робін Гуд", - розповів господар магазину. За його словами, невідомий також дав сім’ям боржників грошей.

Місцеві ЗМІ стверджують, цей самий таємничий благодійник у березні підкинув кілька конвертів, в яких було по тисячі лір під двері нужденним родинам в інших робочих кварталах Стамбула. Також вважається, що саме він у червні погасив борги бідняків на суму 25 тис. лір у продуктових магазинах.

Як повідомляв УНІАН, чоловік із Сіднея виграв більш як 710 тис. фунтів стерлінгів завдяки тому, що випадково заповнив рядки лотерейного квитка однаковими числами.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram