Вівторок,
21 лютого 2017

Наші спільноти

Суд в ОАЕ депортує з країни жінку за читання листування чоловіка

Суд в Об'єднаних Арабських Еміратах прийняв рішення про депортацію з країни жінки, визнаної винною в порушенні права її чоловіка на приватне життя.

REUTERS
REUTERS

Суд також оштрафував жінку на 40 тисяч доларів, передає Російська служба Бі-Бі-Сі.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, жінка, запідозривши свого чоловіка у зраді, стежила за листуванням в його мобільному телефоні і копіювала фотографії з пристрою. Чоловік, дізнавшись про дії дружини, поскаржився на дружину місцевій владі. Жінку притягнуто до відповідальності за порушення закону про кіберзлочинність, який покликаний захищати права громадян на приватне життя.

Жінка, як повідомляється, не є громадянкою ОАЕ, але має паспорт однієї з арабських країн.

У Саудівську Аравію здійснено авіарейс із повністю жіночим екіпажем

ОАЕ відрізняються від багатьох інших арабських країн більш вільним становищем жінок. Так, наприклад, жінки в ОАЕ можуть працювати в урядових структурах, в тому числі і в поліції, у них є також право керувати автомобілем. Однак права жінок-іноземок в цій країні нерідко обмежуються.

За даними агентства Рейтер, в 2013 році ОАЕ займали 10 місце з 22-х за рівнем захисту прав жінок серед арабських країн. Серед країн світу, ОАЕ, за даними агентства, займають 109 місце (з 148 країн) за рівнем гендерної рівності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку