ЗМІ підрахували вартість "жорсткого Brexit" для Великобританії

11:43, 11 жовтня 2016
4258 0

За "жорсткого" сценарію Brexit Сполучене Королівство втрачатиме щороку до 66 мільярдів фунтів стерлінгів (73 мільярди євро).

щороку втрати Британії складатимуть від 38 до 66 млрд фунтів стерлінгів / get-visa.ua/

Про це повідомляє The Times з посиланням на урядові документи, пише Європейська правда.

Читайте такожМей назвала крайній термін запуску "статті 50" для виходу Британії з ЄС

Згідно з прогнозами, у разі виходу з єдиного ринку і переходу на правила Світової організації торгівлі при торгівлі з континентальною Європою ВВП Британії може опинитися на 9,5 % нижче показника, який був би досягнутий при збереженні членства в ЄС. Таке різке падіння доходів змусить уряд країни скорочувати державні витрати або підвищувати податки.

Такі прогнози уряду базуються на дослідженні, опублікованому попереднім міністром фінансів Джорджем Осборном під час кампанії перед референдумом щодо виходу Британії з ЄС. Міністерство фінансів стверджує, що досі дотримується даних, представлених у згаданому дослідженні.

В урядових документах йдеться, що щороку втрати Британії складатимуть від 38 до 66 млрд фунтів стерлінгів.

"Жорсткий" сценарій Brexit передбачає вихід Британії не тільки Європейського Союзу, але і з європейської зони вільної торгівлі.

Як повідомляв УНІАН, у Великобританії євроскептики здобули перемогу на референдумі щодо виходу країни з ЄС. Після підрахунку всіх голосів прихильники Brexit набрали 51,8% голосів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter