Вівторок,
19 вересня 2017
Наші спільноти

Поліція Дубая підключить штучний інтелект для розкриття злочинів

Нову технологію прогнозування злочинів порівнюють з аналогічною технологією з фільму «Особлива думка», в якому система штучного інтелекту пророкувала, коли і де може бути скоєно злочин.

REUTERS
Дубай / REUTERS

Поліція Дубая стане однією з перших організацій, яка буде використовувати програмне забезпечення прогнозування злочинів, передає Naked-science.

Система будується на основі програмного забезпечення SIME (Space Imaging Middle East). Як кажуть розробники, алгоритм машинного забезпечення буде використовувати величезні бази даних про злочини, щоб виявити закономірності. Надалі система буде показувати, в яких районах є найбільша ймовірність скоєння злочину. Це дозволить поліції заздалегідь забезпечувати найкраще патрулювання і захист районів міста.

У США створюють системи зброї з штучним інтелектом

Подібні системи вже використовувалися співробітниками поліції США, проте ще рано говорити про успіхи технології. З іншого боку, творці нової системи говорять, що їх розробка є досконалішою завдяки використанню алгоритмів машинного навчання.

Варто зазначити, що існують супротивники подібних технологій, а також законодавчі обмеження, які ускладнюють розвиток систем прогнозування злочинів. Так, Американський союз захисту громадянських свобод виступає за скасування використання подібних систем через те, що бази даних, що використовуються для прогнозування, несуть в собі расові упередження.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку