Поліція Дубая підключить штучний інтелект для розкриття злочинів

17:15, 27 грудня 2016
Світ
875 0

Нову технологію прогнозування злочинів порівнюють з аналогічною технологією з фільму «Особлива думка», в якому система штучного інтелекту пророкувала, коли і де може бути скоєно злочин.

REUTERS

Поліція Дубая стане однією з перших організацій, яка буде використовувати програмне забезпечення прогнозування злочинів, передає Naked-science.

Система будується на основі програмного забезпечення SIME (Space Imaging Middle East). Як кажуть розробники, алгоритм машинного забезпечення буде використовувати величезні бази даних про злочини, щоб виявити закономірності. Надалі система буде показувати, в яких районах є найбільша ймовірність скоєння злочину. Це дозволить поліції заздалегідь забезпечувати найкраще патрулювання і захист районів міста.

Читайте такожУ США створюють системи зброї з штучним інтелектом

Подібні системи вже використовувалися співробітниками поліції США, проте ще рано говорити про успіхи технології. З іншого боку, творці нової системи говорять, що їх розробка є досконалішою завдяки використанню алгоритмів машинного навчання.

Варто зазначити, що існують супротивники подібних технологій, а також законодавчі обмеження, які ускладнюють розвиток систем прогнозування злочинів. Так, Американський союз захисту громадянських свобод виступає за скасування використання подібних систем через те, що бази даних, що використовуються для прогнозування, несуть в собі расові упередження.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter