Понеділок,
21 серпня 2017
Наші спільноти

США посилили експортний контроль щодо п'яти російських компаній

Влада США внесла п'ять російських компаній і організацій в свій перелік неперевірених партнерів з точки зору експортного контролю, повідомляє видання Federal Register.

США ввели новые санкции против России / joinfo.ua
США посилили експортний контроль над російськими компаніями / joinfo.ua

У список потрапили Фрязинска філія Інституту радіотехніки і електроніки Російської Академії наук (ФИРЭ РАН), ВАТ "Воентелеком", Академія безпеки бізнесу, ТОВ "Насоси Ампіка" і ТОВ "Нуклин".

Як пояснили кор. ИТАР-ТАСС в Торгпредставництві Росії в США, даний крок - проміжний щабель посилення американського експортного режиму щодо перелічених організацій. Експортні поставки не забороняються, але вимагають ліцензування, узгодження та реєстрації за особливими, більш жорсткими правилами. Здійснення таких поставок на пільгових умовах не допускається.

МЗС виступає за введення санкцій третього рівня проти Росії

Рішення про занесення російських компаній в контрольний список прийнято профільним підрозділом мінторгу США - Бюро промисловості та безпеки. Відповідно до публікації, підставою для нього стала та обставина, що Бюро "з незалежних від уряду США причин" не змогло провести достатньо ретельну перевірку названих організацій на предмет виявлення "кінцевого користувача" купованої ними продукції.

Всього американці в даному випадку визнали "неперевіреними" 29 зарубіжних партнерів з Росії, Китаю, Гонконгу і ОАЕ.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку