Байден і Путін зустрілися в Женеві / фото REUTERS

Президенти США і Росії Джо Байден і Володимир Путін в ході вчорашньої зустрічі в Женеві не зуміли домовитися взагалі ні про що через відмінності в цінностях.

Таку думку в ефірі каналу "Україна 24" висловив російський опозиціонер, екс-депутат Держдуми РФ Дмитро Гудков.

"Я не побачив взагалі ніякого прориву, крім того, що посли повертаються. Мені здається, навіть еліти всередині Росії зрозуміли, що Путін взагалі ні про що не зміг домовитися. При цьому у Байдена теж очевидне завдання - йому не потрібна ніяка війна в Європі. Тому йому важливо було зустрітися, щоб піти шляхом деескалації, або контрольованої ескалації, щоб було зрозуміло, що очікувати", - заявив Гудков.

За його словами, з самого початку було очевидно, що Путін і Байден не можуть знайти спільну мову.

"У Путіна дуже архаїчне уявлення про устрій світу. Він живе ще в минулому столітті. Як можна про сфери впливу в ХХІ столітті домовлятися з президентом США, які поважають інтереси інших країн, визнають права людини, свободу слова? Тобто абсолютно різні цінності, і домовитися просто неможливо. У путінської Росії немає союзників у світі, а Байден продемонстрував, хто його союзники", - підкреслив Гудков.

Зустріч Байдена з Путіним у Женеві

У середу, 16 червня, в Женеві відбулася зустріч президента США Джо Байдена з російським главою держави Володимиром Путіним.

На переговорах були присутні тільки президенти США і РФ, держсекретар, глава МЗС Росії, а також перекладачі. 

За підсумками зустрічі Путін і Байден по черзі дали прес-конференції для журналістів.