Джо Байден обрав Камалу Харріс своїм віце-президентом / REUTERS

Кандидат у президенти Сполучених Штатів Америки Джо Байден обрав кандидатуру сенатора Камали Харріс своїм віце-президентом у разі його перемоги на виборах, які мають відбутися у листопаді цього року.

Про це Байден повідомив у мікроблозі Twitter.

"Я маю велику честь оголосити, що я обрав сенатора Камалу Харріс моїм кандидатом на пост віце-президента - безстрашного борця за маленьку людину і одну з найкращих у країні державних службовців", - заявив він.

Байден додав, що раніше, коли Харріс працювала генеральним прокурором штату Каліфорнія, вона співпрацювала з його сином Бо.

Читайте такожРозвідка США вважає, що РФ працює на дискредитацію Байдена

"Я спостерігав, як вони бралися за великі банки, підтримували робітників, захищали жінок і дітей від жорстокого поводження. Я пишався тоді і пишаюся зараз, що вона мій партнер у цій виборчій кампанії", - наголосив кандидат у президенти США.

Своєю чергою, Харріс заявила, що Байден може об'єднати американський народ, оскільки він присвятив своє життя у боротьбі за американців.

"І як президент, він зміцнюватиме Америку, яка дотримуватиметься наших ідей", - зазначила вона у Twitter.

Вибори президента США 2020

  • Президентські вибори у США 2020 року відбудуться у вівторок 3 листопада, і стануть 59-ми виборами президента США. Переможець має приступити до виконання обов'язків в січні 2021 року.
  • Основними конкурентами вважаються демократ Джо Байден і Дональд Трамп, який представляє Республіканську партію.
  • Наприкінці липня президент США Дональд Трамп закликав перенести вибори глави держави, призначені на листопад 2020 року, через можливі фальсифікації у зв’язку з голосуванням поштою. Наступного дня він пояснив, що мав на увазі й додав, що не планує змінювати дату виборів.
  • Передвиборний з'їзд Республіканської партії США, котрий запланований на 21-24 серпня, і на якому мають оголосити Дональда Трампа кандидатом в президенти, вперше в новітній історії відбудеться в закритому для представників ЗМІ режимі.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram