Четвер,
19 жовтня 2017
Наші спільноти

Китай ініціює створення зони вільної торгівлі з Україною - посол КНР

Китайська сторона запропонувала на робочому рівні амбітну мету - створення українсько-китайської зони вільної торгівлі.

5.ua
Китай ініціює створення зони вільної торгівлі з Україною / 5.ua

Китай ініціює створення зони вільної торгівлі з Україною і сподівається на активізацію дослідження цього питання з української сторони.

Про це заявив посол КНР Вей Ду на форумі в Києві, присвяченому розвитку інфраструктурного проекту "Шовковий шлях" в Україні.

"Китайська сторона запропонувала на робочому рівні амбітну мету - створення українсько-китайської зони вільної торгівлі. Сподіваємося на активізацію дослідження цього питання з української сторони", - сказав він.

За словами Ду Вея, проект "Шовковий шлях" і зона вільної торгівлі будуть сприяти залучення китайських інвестицій в Україну.

"Ми сподіваємося, що китайські підприємства прийдуть в Україну з інвестиціями, інвестиціями у сфері сільського господарства, науки і техніки, інфраструктури, логістики, фінансів, електронної комерції, ядерної та відновлюваної енергетики, а також в інших сферах", - підкреслив посол.

Китай виділить Україні понад 5 мільйонів гривень на розвиток інклюзивної освіти

Як повідомляв УНІАН, Китай створює фонд обсягом 10 мільярдів євро для інвестицій в Східну Європу.

Як повідомляв УНІАН, наприкінці серпня в Києві пройшло засідання підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва Комісії зі співробітництва між урядом України і урядом КНР. За його підсумками сторони домовилися підготувати дорожню карту економічного співробітництва у сферах реалізації спільних проектів у сільському господарстві, промисловості, енергетиці і в сфері інфраструктури.

Окрему увагу сторони приділили перспективам створення промислових підприємств на території України, продукція яких буде потім спрямована на експорт в ЄС, країни Скандинавії та інші держави, з якими Україна уклала угоди про зону вільної торгівлі. Не менш важливим для обох країн буде і побудова економічного пояса "Великого Шовкового шляху".

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку