Вівторок,
22 серпня 2017
Наші спільноти

Галкін застрахував Пугачову на півмільйона доларів

Артист одержав знижку

Пародист зробив це, оформляючи страховий договір на свій лімузин марки «Бентлі»

Близько трьох років тому заробітки дозволили Максимові пересісти з «Мерседеса» на шикарний чорний «Бентлі Арнаж». Авто пародиста нині коштує не менше 300 тисяч доларів. Утім, з чуток, Галкін купив автомобіль за $500 тисяч. Тоді Москвою на такій машині їздив лише Віктор Черномирдін. А за кордоном такі самі автомобілі тримають не останні люди, наприклад, мер Лондона. Галкін не раз зізнавався, що все життя мріяв про таке наворочене авто.

«Бентлі» пародиста виготовлений за спецзамовленням: затемнені вікна, просторий салон з натуральної шкіри бежевого кольору з висококласною аудіосистемою і DVD.

Нещодавно Максим звернувся до солідної страхової компанії з метою убезпечити свого «залізного коня».

Як стало відомо «КП», співробітники компанії запропонували Галкіну застрахувати не тільки автомобіль, а й пасажирів, які постійно перебувають у салоні.

- А у мене саме головний пасажир - Алла Пугачова! Добра ідея! -весело заявив Максим і застрахував Аллу Борисівну як почесного пасажира «Бентлі» на півмільйона доларів.

Загальна вартість всієї страховки - шість тисяч доларів. Такою незначною (на тлі ціни авто) сума вийшла тому, що як охайний водій Максим має право на серйозні знижки.

“Комсомольськая правда”

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку