Субота,
19 серпня 2017
Наші спільноти

Рух на вулицях Саксаганського та Жилянській у Києві буде одностороннім

Розпорядження підписав Черновецький

Київський міський голова Леонід ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ підписав розпорядження про запровадження одностороннього руху на вулицях Саксаганського та Жилянській.

Згідно з документом, текст якого розміщено на офіційному веб-порталі столичної влади, замовником розробки проектно-кошторисної документації та виконання робіт із впровадження одностороннього руху на вул. Саксаганського визначено КП “Київдорсервіс”, а замовником розробки проектно-кошторисної документації та будівництва тролейбусної лінії на вул. Жилянській визначено КП “Київпастранс”.

Ці комунальні підприємства на тендерній основі мають визначити генеральну проектну та будівельні організації для відповідного проектування та будівництва.

Відповідно до розпорядження, фінансування робіт здійснюватиметься відповідно та в межах показників, передбачених Програмою соціально-економічного та культурного розвитку Києва на 2006 рік. Всі інвестиційні пропозиції щодо зазначених об’єктів мають бути передані Головному управлінню економіки та інвестицій КМДА для подальшого включення робіт до проекту Програми розвитку столиці на наступний рік.

 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку