Неділя,
26 лютого 2017

Наші спільноти

Аргентинський турист забув дружину на бензоколонці і помітив її відсутність через 100 кілометрів

Житель Аргентини, який прямував додому після автоподорожі по Бразилії, забув дружину на бензоколонці і виявив її відсутність, лише проїхавши близько ста кілометрів.

дорога аргентина / jung-le.livejournal.com
Чоловік повернувся за дружиною через дві години / jung-le.livejournal.com

Як пояснює The Independent, чоловік на ім'я Уолтер оплатив паливо і вирішив зайти в туалет, а повернувшись, не помітив, що дружина Клаудія, яка спала на задньому сидінні авто, прокинулася і вийшла за печивом в магазин при заправній станції. У машині також знаходився 14-річний син пари, але він був занурений у гру на смартфоні і теж не звернув уваги на відсутність матері, передає Lenta.ru.

У Польщі затримали француза за спробу провезти у валізі свою дружину-росіянку

Усвідомивши, що сім'я виїхала без неї, аргентинка намагалася подзвонити чоловікові, але безуспішно, оскільки сигнал мережі був надто слабким. Жінка звернулася в найближче відділення поліції, де і чекала повернення чоловіка. Він прибув через дві години.

За словами поліцейського, жінка була дуже зла. Коли чоловік приїхав за Клаудією, вона в люті штовхнула машину і довго висловлювала йому претензії. Правоохоронець зазначив, що возз'єднання сім'ї обійшлося без рукоприкладства. Однак поліцейському здалося, що чоловік був засмучений не так сильно, як дружина.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Курйози

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку