Досягнення щоденної мети в 10 000 кроків може бути складнішим завданням / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Ходьба - це зручна та ефективна вправа, яка може допомогти спалити калорії, поліпшити здоров'я серцево-судинної системи та підняти настрій, пише eatthis.com.

Згідно з дослідженням, опублікованим у Public Health, ті, хто проходить від 10 000 до 12 000 кроків на день, як правило, мають нижчий відсоток жиру в організмі, індекс маси тіла та окружність талії.

Однак досягнення щоденної мети в 10 000 кроків може бути складнішим завданням, ніж здається, особливо якщо ви новачок у цьому або у вас напружений графік.

Відео дня

Сертифікований особистий тренер Кайрі Ферра поділився 10 порадами щодо того, як включити більше кроків у свій розпорядок дня та досягти при цьому поставлених цілей зі зниження ваги:

Ставте реалістичні цілі та поступово збільшуйте кількість кроків, щоб уникнути вигорання і травм.

Зосередьтеся на інтенсивності. Темп ходьби має таке ж значення, як і кількість кроків.

Додавайте ухили, щоб спалювати більше калорій.

Відстежуйте свій прогрес. Розгляньте можливість використання крокоміра або спеціального додатка, щоб відстежувати свої щоденні кроки.

Змінюйте маршрути, це робить заняття цікавим і задіює різні м'язи.

Пийте більше води. Згідно з дослідженням 2021 року, підтримання гідратації життєво важливе для оптимальної фізичної працездатності та отримання максимальної користі від фізичної активності.

Гуляйте вранці. Ранкові прогулянки прискорюють обмін речовин і задають позитивний тон на весь день.

Не бійтеся бігової доріжки. У дні поганої погоди бігові доріжки можуть стати надійною альтернативою, яка допоможе вам дотримуватися режиму ходьби.

Вигулюйте своїх вихованців. Вигул домашніх улюбленців принесе користь і вам, і вашим пухнастим друзям.

Робіть перерви в прогулянках. Часті прогулянки покращують кровообіг і допомагають досягти щоденної кількості кроків. Розбивайте тривалі періоди сидіння, роблячи короткі перерви для прогулянок протягом дня.

Нагадаємо, раніше вчені назвали нове "магічне число" щоденних кроків для довголіття.

Вас також можуть зацікавити новини: