Теля вирішили забрати до притулку / "Информатор Днепр"

У центрі Дніпра на вулиці помітили дівчину, що гуляла з поросям і телям. Згодом стало відомо, що її звуть Аліна, вона є іноземною громадянкою і проживає з цими тваринами на орендованій квартирі.

Про це пише "Информатор Днепр".

Очевидці незвичайної ситуації викликали на місце поліцію. Було помітно, що теля вибилося з сил і лежало. Люди також дзвонили в КП "Зооконтроль", але безрезультатно. У підсумку було вирішено, що їх може помістити у себе один з місцевих притулків, але тільки після узгодження з поліцією.

Після прибуття патруля люди зажадали вилучення тварин. Втім, як розповіла дівчина, вона купила тварин, рятуючи їх від вбивства. За її словами, порося живе у неї давно, а теля з'явилося днями, його вона купила в сусідньому селі за 2000 гривень. Порося коштувало 20 тисяч.

Читайте такожУ Харкові містом гуляють лисиці: тварин помітили у метро й дворах (відео)

Копи перевірили умови, в яких утримуються тварини. У квартирі виявили мішок корму для поросяти. Дівчина зізналася, що іноді балує його тортами. "Вона ж свиня, вона все хоче їсти", - каже Аліна.

Теля ж вона годує молоком, оскільки воно зовсім маленьке. Народилася тваринка 23 серпня, звуть корівку Cawcar. Дівчина розповіла, що купує маленьких тварин, щоб їх було простіше перевозити. Вона не стала противитися передачі теляти в притулок, оскільки у квартирі йому було тісно. І написала відповідну відмову. 

Порося вона віддавати відмовилася, заявивши, що "свиня щаслива".

Вас також можуть зацікавити інші новини: