У Кіровоградській облраді мають намір схвалити план формування територій громад в області

15:10, 29 квітня 2015
Децентралізація
239 0

Одне із актуальних питань чергової сесії Кіровоградської облради — схвалення перспективного плану формування територій громад в області.

oblrada.kirovograd.ua

На цьому наголосив голова обласної ради Олександр Чорноіваненко під час апаратної наради з керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в області, повідомляє прес-служба облради

Як зазначається, Чорноіваненко поінформував щодо результатів робочої поїздки в Знам'янський район у рамках проведення роз'яснювальної роботи серед сільських голів району щодо основних етапів децентралізації влади, удосконалення системи органів місцевого самоврядування, об'єднання громад на території області та їхні повноваження.

Читайте такожУ Тернопільській ОДА вважають життєво необхідною реформу місцевого самоврядування

Окрім того, під час виступу голова обласної ради зазначив, що 08 квітня 2015 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 214 "Про затвердження Методики формування спроможних територіальних громад" і ще раз звернувся до голів районних рад та районних державних адміністрацій з проханням уважно її розглянути, вивчити методику та виважено підходити до питання об'єднання територіальних громад.

«Я готовий до співпраці з кожним районом і кожною громадою задля покращення добробуту кожного громадянина», - зазначив Чорноіваненко.

Згідно з повідомленням, голова обласної ради також повідомив присутнім про закінчення терміну оприлюднення на офіційному сайті Кіровоградської обласної ради проектів рішення, що вносяться на розгляд тридцять шостої сесії обласної ради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter