Тетяна Стежар Тютюн йде в тінь
Незважаючи на спроби держави посилити регулювання тютюнового ринку, він все більше занурюється в тінь. З ринку товарів для вейпінгу йдуть великі міжнародні виробники, а на ринок ТВЕНів вперше хлинула контрабанда з Китаю. Це створює ризики й для держбюджету, й для громадського здоров'я (рос).
12:22, 15 січня 2021
Тютюн йде в тінь
Надія Бурбела Голова наглядової ради Торгово-промислової палати Ізраїль-Україна Євген Шульгін: завдяки зоні вільної торгівлі з Ізраїлем, в України з'являється вікно в Європу без мит у торгівлі
Голова наглядової ради Торгово-промислової палати Ізраїль-Україна Євген Шульгін розповів УНІАН про те, що передбачається договором про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем, який набув чинності з 1 січня 2021 року, чому договір не поширюється на сферу послуг, і про очікуваний економічний ефект для обох держав (рос.).
07:40, 15 січня 2021
Голова наглядової ради Торгово-промислової палати Ізраїль-Україна Євген Шульгін: завдяки зоні вільної торгівлі з Ізраїлем, в України з'являється вікно в Європу без мит у торгівлі
Нана Чорна Спір ЄС і України щодо лісу-кругляку. Нові подробиці безпрецедентної справи
Європейська комісія заявила, що здобула перемогу в арбітражі з Україною про заборону експорту лісу-кругляка. Тепер українська сторона нібито повинна скасувати ухвалений в 2015 році «Лісовий» мораторій. У Мінекономіки вже заявили, що "детально аналізують" рішення арбітражу. УНІАН розбирався в деталях цієї першої в історії торговельного спору України та ЄС в рамках двосторонньої угоди (рос.)
15:26, 21 грудня 2020
Спір ЄС і України щодо лісу-кругляку. Нові подробиці безпрецедентної справи
Олена Берестенко Недоступне "Доступне житло"
Низькі відсотки, прозорі умови, щоб все просто і без черг - такий вигляд має іпотечна українська мрія. Але існує жорстока українсько-іпотечна реальність – отримати пільговий кредит майже неможливо. Принаймні, якщо ти не чиновник, який курує «доступне кредитування».
23:25, 14 грудня 2020
Недоступне "Доступне житло"
Марина Григоренко Україні на замітку: як Німеччина дала другий шанс покинутим шахтам і заводам завдяки туризму
В Україні час від часу піднімається питання розвитку індустріального туризму на базі занедбаних об'єктів гірничодобувної галузі, проте поки далі розмов справа особливо не заходить. Тим часом УНІАН.Туризм вирішив згадати міста Німеччини, де якраз успішно вдалося втілити подібну ініціативу в життя. Адже Україні, де десятиліттями без діла іржавіє величезна кількість покинутих шахт і заводів, дійсно є чому повчитися у практичних німців.
07:21, 05 грудня 2020
Україні на замітку: як Німеччина дала другий шанс покинутим шахтам і заводам завдяки туризму
Влад Абрамов Правозахисник Євген Захаров: велика частина рішень ЄСПЛ щодо України стосується надмірної тривалості розгляду справ у судах. І це системна проблема - суддів не вистачає катастрофічно
Україна знаходиться серед лідерів за кількістю поданих проти неї скарг до ЄСПЛ, нас випереджають тільки Туреччина і РФ. Правозахисник Євген Захаров в інтерв'ю УНІАН розповів про те, як на кількість заяв вплинула війна, пояснив, в яких категоріях справ Україна програє автоматично і стверджує, що для виграшу не обов'язково бути юристом (рос.).
07:30, 30 листопада 2020
Правозахисник Євген Захаров: велика частина рішень ЄСПЛ щодо України стосується надмірної тривалості розгляду справ у судах. І це системна проблема - суддів не вистачає катастрофічно
Марина Григоренко Голова Держтуризму Мар’яна Олеськів: Коронавірусна криза відкрила дуже багато вікон можливостей для розвитку туризму в Україні
2020-й рік видався нелегким для світового туризму. За іронією долі, саме з цього року в Україні планували активно розвивати власний туристичний бренд. Про те, як у ці плани втрутилася пандемія COVID-19 і чи вдалось все ж отримати якісь вигоди із ситуації, УНІАН поспілкувався з очільницею Державного агентства з розвитку туризму Мар’яною Олеськів.
08:30, 14 листопада 2020
Голова Держтуризму Мар’яна Олеськів: Коронавірусна криза відкрила дуже багато вікон можливостей для розвитку туризму в Україні
Нана Чорна Моббінг. Як депутати пропонують боротися з цькуванням на роботі
У Раду подано законопроект про протидію цькуванню на роботі - мобінгу. За психологічне, економічне насильство щодо працівника, в тому числі, шляхом засобів електронних комунікацій, пропонується ввести штрафи понад п'ять тисяч гривень та громадські роботи. Чи вдасться законом вирішити давно назрілу проблему? (рос.)
06:55, 10 листопада 2020
Моббінг. Як депутати пропонують боротися з цькуванням на роботі
Нана Чорна Прощавайте, "совєти"! Депутати взялися за чистку законів від спадщини СРСР
Депутати взялися за дерадянізацію законодавства України, щоб нарешті скасувати дію нормативно-правових актів радянського періоду, якими рясніє наше законодавче поле. УНІАН розбирався, чи варто очікувати різких змін після такої "чистки" (рос.).
09:20, 04 листопада 2020
Прощавайте, "совєти"! Депутати взялися за чистку законів від спадщини СРСР
Бредіхіна Ганна Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський: Вже у цьому столітті настануть дні,  коли все живе, що не захищене в будівлях з системами кондиціонування, буде гинути
Про незворотність кліматичних змін для України, шляхи покращення якості повітря, наміри захоронювати сміття в Чорнобильській зоні відчуження,  та можливі обмеження з боку Євросоюзу для української промисловості в разі не проведення екологічної модернізації - в інтерв’ю УНІАН розповів міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський.
06:40, 04 листопада 2020
Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський: Вже у цьому столітті настануть дні,  коли все живе, що не захищене в будівлях з системами кондиціонування, буде гинути
Олександр Іваніцький Не загинути під руїнами. Хто врятує мешканців аварійних будинків
В Україні – безліч аварійних будинків, мешканці яких чекають на розселення роками. Чергові обіцянки розв’язати цю проблему влада дала перед місцевими виборами. Але вибори скінчились, а люди залишились ні з чим. Що робити і де шукати правди?
23:30, 02 листопада 2020
Не загинути під руїнами. Хто врятує мешканців аварійних будинків
Тетяна Стежар Комерційний директор АТ "Дніпроазот" Андрій Пустовойт: Підвищення тарифу на транспортування газу зупинить підприємство і спровокує "ефект доміно" в економіці країни
У ЗМІ сьогодні з'явилося відкрите звернення АТ "Дніпроазот" до керівництва держави. Стратегічне для України підприємство, що забезпечує, крім добрив, країну хлором, необхідним для знезараження питної води, попереджає про загрозу зупинки – через підвищення вартості розподілу природного газу. Про ситуацію, що склалася, УНІАН розповів комерційний директор АТ "Дніпроазот" Андрій Пустовойт (рос.).
16:01, 23 жовтня 2020
Комерційний директор АТ "Дніпроазот" Андрій Пустовойт: Підвищення тарифу на транспортування газу зупинить підприємство і спровокує "ефект доміно" в економіці країни
Нана Чорна Нововведення на ринку нерухомості. Чи стане дешевше купити житло
Уряд звільнив від сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування тих, хто вперше купує житло, а також тих, хто перебуває у черзі на його отримання. А ще пообіцяв активізувати роботу зі зниження процентних ставок по іпотеці. УНІАН розбирався, чи стане для українця бажана квартира доступнішою. (рос.)
14:17, 30 вересня 2020
Нововведення на ринку нерухомості. Чи стане дешевше купити житло
Ірина Прокоф'єва Гроші на старість. Що потрібно робити тридцятирічним, щоб на пенсії не помирати з голоду
Коли людині двадцять або тридцять років, вона навряд замислюється, якою буде її пенсія. Зазвичай, щоб дізнатись розмір своїх виплат, люди приходять до пенсійного фонду десь за тиждень до моменту виходу на заслужений відпочинок. З тих, кому на пенсію йти лише за 20-30 років, черги немає. І дуже даремно. Аби не померти з голоду у старості, деякі речі молоді слід робити вже зараз.
19:54, 27 вересня 2020
Гроші на старість. Що потрібно робити тридцятирічним, щоб на пенсії не помирати з голоду
Нана Чорна Коронавірус – карантин – дистанційна робота. Які "правила гри" депутати пропонують на ринку праці
Народні депутати після п'ятимісячної перерви знову перейнялися врегулюванням дистанційної роботи. Правки до трудового законодавства, внесені в березні цього року під час введення в Україні жорсткого карантину через COVID-19, в Раді визнали недосконалими. І запропонували чергові нововведення. УНІАН розбирався, що чекає на українців, які працюють віддалено і вдома (рос.).
16:33, 15 вересня 2020
Коронавірус – карантин – дистанційна робота. Які "правила гри" депутати пропонують на ринку праці
Анна Чайка Гроші є, а вчених немає. Чому Академія наук не займається наукою
Українська наука бідна, натомість Академія наук доволі прибуткова. Але не для держави, а для когось. НАН належать сотні гектарів землі й мільйони квадратних метрів у дуже привабливих для забудовників місцях. Та управління цими багатствами вкрай неефективне. Що призводить до масової втечі молодих вчених за кордон.
23:57, 14 вересня 2020
Гроші є, а вчених немає. Чому Академія наук не займається наукою
Нана Чорна Нова реформа: електронна трудова книжка та автоматичний вихід на пенсію
Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект, яким передбачено перехід протягом п'яти років з паперової на електронну трудову книжку. Документ також регламентує автоматичне призначення пенсії. Ця реформа докорінно змінить трудові відносини в Україні (рос.).
15:51, 10 вересня 2020
Нова реформа: електронна трудова книжка та автоматичний вихід на пенсію
Нана Чорна Іпотека під 10% річних. Чи стануть квартири «шаровими»
Президент Володимир Зеленський заявив про старт в Україні програми іпотечних кредитів під 10 відсотків річних. Банківська ставка позики для придбання нерухомості знижена практично вдвічі. УНІАН розбирався, яким коштом це досягнуто і чи стануть квартири для пересічних українців доступними (рос).
15:25, 17 серпня 2020
Іпотека під 10% річних. Чи стануть квартири «шаровими»
Нана Чорна Порятунок української промисловості. Чи допоможе "реанімувати вмираючого" спеціальний закон
Верховна Рада прийняла в першому читанні дуже важливий, за твердженням нардепів, законопроект для країни. Він нібито дозволить повністю реформувати систему публічних закупівель ProZorro, реанімуючи вмираючу вітчизняну промисловість. Але ця ідея викликала критику з боку ЄС, мовляв, нововведення не відповідають зобов'язанням України. УНІАН розбирався в ситуації. (рос.)
14:25, 28 липня 2020
Порятунок української промисловості. Чи допоможе "реанімувати вмираючого" спеціальний закон
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності