Люди не зверталися до лікарів зі скаргами через пожежу під Києвом - СЕС

16:39, 16 червня 2015
Екологія
163 0

Люди не зверталися до лікарів зі скаргами на погіршення стану здоров’я через пожежу на нафтобазі у Васильківському райні Київської області.

REUTERS

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив т.в.о. голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України Святослав Протас на прес-конференції.

«Ніхто не звернувся на сьогодні до лікарень у зв’язку з погіршенням здоров’я через токсичні отруєння у зв’язку з пожежею під Васильковом або через скарги чи симптоми такого отруєння. Не було зафіксовано таких звернень, не було виявлено таких людей», - сказав він.

Читайте такожУкраїна проситиме іноземних експертів оцінити негативні наслідки від пожежі на нафтобазі під Києвом

За словами Протаса, це не дивно, бо гострі отруєння виникають, коли концентрація шкідливих речовин у десятки і сотні разів перевищує гранично допустимі концентрації (ГДК). Хронічні ж хвороби, сказав він, проявляються при незначних перевищеннях ГДК, але при тривалій дії шкідливої речовини.

Як повідомляв УНІАН, пожежа на нафтобазі у Васильківському районі Київської області сталася увечері 8 червня. Її ліквідація триває досі. Внаслідок пожежі загинули 5 людей, ще 15 постраждали.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter