У Японії побудували одну з найбільших у світі плавучих електростанцій на сонячних батареях

21:41, 01 лютого 2016
Альтернативна енергетика
2693 0

Сонячні панелі дозволяють перетворювати світлове випромінювання сонця на електроенергію за допомогою особливих напівпровідникових елементів.

REUTERS

Японська компанія Smart Energy завершила будівництво однієї з найбільших у світі плавучих сонячних електростанцій на території японської префектури Сайтама, що на північ від Токіо, передає Центр ФОБОС.

Потужність станції, що займає поверхню озера площею 130 тисяч квадратних метрів, досягає 7,5 МВт. Енергія генерується більш ніж 27 тисячами окремих сонячних батарей виробництва китайської компанії Yingli.

Читайте такожПерспективність використання енергії сонця

Сонячні панелі дозволяють перетворювати світлове випромінювання сонця на електроенергію за допомогою особливих напівпровідникових елементів. Планується, що нова станція зможе виробляти 8,3 мільйона кВт електричної енергії в рік. Цього, наприклад, достатньо, щоб забезпечити енергетичні потреби більш двох тисяч приватних будинків.

Після аварії на АЕС в префектурі Фукусіма, Японія практично повністю відмовилася від використання атомних електростанцій, віддаючи перевагу екологічно безпечним джерелам енергії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter