Росіяни також продовжують мародерити на окупованих територіях України / фото УНІАН

Російські загарбники продовжують вивозити тварин із заповідника "Асканія-Нова", що на Херсонщині, на територію тимчасово окупованого Криму і Росії. Про це повідомив заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський в ефірі "Еспресо"

"Так, дійсно з тимчасового окупованого Криму до заповідника "Асканія-Нова" приїхав представник РФ Олег Зубков, який начебто опікується тваринами. Вони вивозять тварин у бік Криму та на територію РФ. Вони про це відкрито заявляють і це постійний процес. Окупанти називають це обміном фонду", - заявив посадовець.

Соболевський зауважив, що окупанти також мародерять на тимчасово окупованих територіях. 

Відео дня

"Нібито окупанти завозили тварин до заповідника "Асканія-Нова" з території РФ. Втім, ми не маємо підтвердження такої інформації. Те, що окупанти вивозили тварин з "Асканії-Нової" до Криму і не тільки, ми маємо підтвердження. Тому мародерити наші тимчасово окуповані території вони продовжують", - додав він.

Як тварини страждають від російських обстрілів

Як писав УНІАН, через постійні удари по Харкову з міста довелося евакуювати двох китів-білух. Відомо, що під час однієї з атак по місту, російський снаряд упав поруч із дельфінарієм. Після цього тваринок перевезли в океанаріум Валенсії. 

Також повідомлялось, що у Київсьому зоопарку прихистили врятованого з-під обстрілів капібару Тоху. Він мав контузію та стрес, адже жив на тій території, де здійснювалися постійні ворожі атаки. 

Вас також можуть зацікавити новини: