Асоціація Зелених та Громадський комітет нацбезпеки працюватимуть над вирішенням екологічних проблем в Україні

12:34, 17 квітня 2015
Природні ресурси
412 0

Організації виробили спільну позицію щодо вирішення екологічних проблем України, покращення екологічного фону в Україні та обізнанності громадськості в питаннях екології.

Громадські організації вирішили проводити активну екологічну роботу в країні / studentperspectives.wordpress.com

15 квітня 2015 року ГО «Асоціація Зелених України» та ГО «Громадський комітет національної безпеки України» уклали Меморандум про співробітництво та партнерство.

Про це повідомляється на сайті "Асоціації Зелених України".

Організації виробили спільну позицію щодо вирішення екологічних проблем України, покращення екологічного фону в Україні та обізнанності громадськості в питаннях екології.

Читайте такожЧерез бої на Донбасі зруйновано 5 природних заповідників

Організації домовились про сприяння практичному здійсненню загальнодержавних, регіональних, місцевих та міжнародних програм, що спрямовані на поліпшення соціально-економічного становища, координування зусиль та засобів щодо більш якісного проведення заходів з екологічного виховання громадян, в тому числі проведення акції «Зробимо Україну чистою!», а також інших заходів, що сприяють прибиранню, благоустрою, озелененню територій міста Києва.

Також «Асоціація Зелених України» та «Громадський комітет національної безпеки України» сприятимуть екологічній безпеці країни через реалізацію проектів та заходів, покликаних покращити захист навколишнього природного середовища, мінімізації впливу діяльності людини на довкілля, а також сприяти проведенню заходів, які покликані сприяти культурному, інтелектуальному, духовному розвитку та сприяти змістовному відпочинку громадян, зокрема учнівської та студентської молоді.

Планується проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян, в тому числі учнівської та студентської молоді, щодо збереження довкілля, екологічного виховання, раціонального використання енергоресурсів тощо. Також через проведення відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи планується сприяння охороні й збереженню культурної спадщини, історико-культурного середовища, пам’яток історії та культури, природо-заповідного фонду України.

Читайте такожЕкологи сподіваються, що уряд відмовиться від будівництва другої черги каналу “Дунай-Чорне море” через гирло Бистре

Зазначимо, що особливу увагу планується приділити розвитку охорони здоров’я, масової фізичної культури, спорту і туризму, пропагування здорового способу життя та здорового харчування; захисту материнства та дитинства, реалізація спільних проектів для багатодітних та малозабезпечених сімей, надання допомоги талановитій творчій молоді та всебічне сприяння освітньому та культурному розвитку дітей в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter