У Бангладеш 20 мільйонів людей п'ють отруєну миш'яком воду - Human Rights Watch

14:05, 06 квітня 2016
Природні ресурси
249 0

Згідно з новою доповіддю правозахисної організації Human Rights Watch, близько 20 млн жителів Бангладеш п'ють забруднену миш'яком воду.

REUTERS

Правозахисники підкреслюють, що проблема забрудненої води в цій країні обговорювалася на міжнародному рівні ще два десятиліття тому, однак ситуація з тих пір фактично не змінилася, повідомляє Російська служба ВВС.

Читайте такожВчені попередили про екологічну катастрофу, що насувається на Атлантичний океан

"Влада Бангладеш не зробила базових і очевидних заходів для того, щоб очистити від миш'яку воду, яку п'ють мільйони людей в бідних сільських районах", - йдеться в заяві організації.

Правозахисники звинувачують владу країни в нехтуванні питаннями захисту здоров'я громадян, ті відкидають звинувачення у бездіяльності.

В інтерв'ю Бі-бі-сі офіційний представник уряду країни Абдул Малік заявив, що владі країни вдалося домогтися поліпшення ситуації: зараз забруднену воду п'ють 13% населення, тоді як 20 років тому йшлося про 20%. Влада обіцяє до 2020 року повністю вирішити цю проблему.

За даними ВООЗ, вода, що містить миш'як, стає причиною 24 000 смертей в Бангладеш щороку. Переважно гинуть жителі бідних сільських районів країни.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter