этот материал доступен на русском

В Україні лося виключили із Червоної книги

17:41, 27 листопада 2018
Порятунок видів
3938 0
Заборону полювання на лося відмінили / фото УНІАН

Зазначено, що суд розглянув у порядку письмового провадження адміністративну справу про заборону полювання на лося.Про це йдеться в повідомленні прес-служби суду.

Зокрема, позивач просив суд визнати протиправними дії Міністерства екології та природних ресурсів щодо вжиття заходів про заборону полювання на лося, а також визнати недійсним наказ міністерства про внесення лося в Червону книгу.

Читайте такожРідкісна краса: канадські мандрівники зустріли незвичайних білих лосів (відео)

Суд прийняв рішення частково задовольнити адміністративний позов - визнав протиправними дії Міністерства екології та природних ресурсів щодо вжиття заходів про заборону полювання на лося, а також визнав протиправним і недійсним наказу цього міністерства "Про внесення змін до Переліку видів тварин, які заносяться до Червоної книги України (тваринний світ)".

Суд запевняє, що Міністерство екології не призвело жодного наукового обґрунтування необхідності внесення лося в Червону книгу і не вказало чітких даних про чисельність його популяції та її динаміки.

У протоколі засідання секції з питань охорони тваринного світу Національної комісії з питань Червоної книги зазначено, що після 2009 року дослідження популяції лося в Україні не проводилися.  

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter